foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Deklaracja dostępności

IMG 4487Wczoraj, tj. 25 listopada odbyła się gala pod tytułem „Puzzle Stanu Wojennego”. Dzięki temu wydarzeniu młodzież miała świetną możliwość uświadomienia sobie, jak się żyło w tamtych latach, a starsi mogli przypomnieć sobie te jakże trudne chwile. Całość miała miejsce w industrialnych murach Łaźni Łańcuszkowej Kopalni Luiza. Mogliśmy podziwiać występy najlepszych uczestników kilku kategorii: małych form teatralnych, recytacji oraz śpiewu.dyplom adas Wśród laureatów znalazł się również uczeń naszej szkoły – Adam Stryjakiewicz (klasa 2s), który swoim niesamowitym głosem wywalczył sobie zwycięstwo. 

Gratulujemy naszemu koledze I miejsca i życzymy kolejnych sukcesów.

 

A. Olszewska i D. Szczerzek kl. 2p

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!