foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Dziś w Sali Historycznej zabrzańskiego Ratusza odbyło się wręczenie Stypendiów Prezydenta Miasta dla uczniów zabrzańskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Są one przyznawane na podstawie uchwały Rady Miasta Zabrze w ramach „Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży zamieszkałych na terenie Miasta Zabrze”.

Stypendia mogą otrzymać wybitnie uzdolnieni uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, którzy są uczestnikami, laureatami, bądź finalistami konkursów, turniejów, olimpiad międzynarodowych i ogólnopolskich, których wykazy znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz olimpiad wojewódzkich, których wykazy znajdują się na stronie internetowej Śląskiego Kuratora Oświaty. Stypendium wypłacane jest przez okres dziesięciu miesięcy.

W roku szkolnym 2016/17 wpłynęło 28 wniosków, spośród których Stypendialna Komisja Rekomendacyjna wyłoniła 9  stypendystów: Agnieszka Hrabak, Agnieszka Mazur, Julia Podobińska, Maja Hasterok, Jakub Kuk, Bartłomiej Mazur, Marianna Michna, Natalia Musiał i Magdalena Wilk

TVZ z dnia 16.12.2016

Głos Zabrza i Rudy Śląskiej

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!