foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Z przyjemnością informujemy, że nasz zespół instrumentalno - wokalny zajał III miejsce w X, jubileuszowym, wojewódzkim Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Serdecznie gratulujemy solistom: Karolowi Jaksikowi, Damianowi Jaworskiemu i Dawidowi Skutnikowi oraz nieocenionym instrumentalistom: Karolinie Badurze, Paulinie Pudlo i Marcelowi Krawczakowi.

Gala będzie miała miejsce 12 stycznia o godz. 12:00 w Kościele w Rokitnicy.

Zapraszamy!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!