foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Deklaracja dostępności

mikolowZ przyjemnością informujemy, że reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w zawodach e-sportowych Silesia Championship III, Training & Education Days organizowanych przez E-sport School Organization i zajęli II miejsce w rozgrywkach Counter-Strike: Global Offensive. W finale nasza drużyna zmierzyła się z ekipą ZST Rybnik.

Zawody odbyły się w dniach 15-17 grudnia tego roku w Zespole Szkół Technicznych w Mikołowie. Na zawodach gracze rywalizowali w grach Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

W czasie turnieju można było m.in. zapoznać się z komputerami dla graczy Optimusa, monitorami Zowie, zobaczyć na żywo podkręcanie komputera oraz pograć towarzysko np. w Fifa 17, LoL, CS:GO. 

Szczegóły turnieju na stronach m.in. Komputer Świata, Dziennika Zachodniego (relacja) oraz na stronie Organizatora.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!