foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Deklaracja dostępności

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/świeczki.jpeg'
There was a problem loading image 'images/świeczki.jpeg'

świeczkiW naszej szkole wiele osób udziela się w różny sposób. Pomagają przede wszystkim tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Uczennice naszego liceum: Nicola Cichocka i Karolina Socha  działają bardzo aktywnie w Fundacji Twój Everest, która powstała z przekonania, że każdy z nas niezależnie od czynników zewnętrznych powinien realizować swoje marzenia, wyznaczać cele i je realizwać. Fundacja działa prężnie, a przy niej nasze koleżanki, które bezpośrednio przed świętami wykonały wiele bozonarodzeniowych świec, a zebrane ze sprzedaży pieniądze - w wysokości 1300 zł - przeznaczyły na cele organizacji, która wspiera młodych ludzi, realizując różnego rodzaju działania edukacyjne, kulturalne i wychowawcze.

Podziwiamy Nicolę i Karolię za zaangazowanie. Brawo dziewczyny!

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!