foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Deklaracja dostępności

Z przyjemnością zawiadamiamy, że podczas Balu Sportowca nauczycielka naszej szkoły - p. Aneta Wolny - otrzymała tytuł najlepszego nauczyciela wychowania fizycznego w roku 2016/2017. W tym samym plebiscycie na 9 miejscu, w karegorii najlepszy sportowiec, uplasował się  uczeń naszego liceum - klasy sportowej - Maciej Ambrosiewicz.

Serdecznie gratulujemy. Jesteśmy z Was bardzo dumni.

TVZ z dnia 16 stycznia

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!