foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Z przyjemnością informujemy, że Zuzanna Gajdzik - uczennica pierwszej klasy gimnazjum zajęła 2 miejsce w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. 6 marca 2017 roku w zmaganiach konkursowych w Teatrze Nowym uczestniczyło prawie 40 osób z zabrzańskich gimnazjów. Poziom był wysoki i dość wyrównany.

Serdecznie gratulujemy Zuzannie sukcesu!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!