foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Deklaracja dostępności

Kroczek I31 marca i 3 kwietnia trwał Dzień Teatru na Festiwalu im. N. Kroczka. W Miejskim Ośrodku Kultury na Guido zaprezentowały się 23 zespoły teatralne z różnych grup wiekowych. Z dumą informujemy, że 10kurtyna zdobyła ZŁOTĄ MASKĘ w kategorii gimnazja. Co warte podkreślenia - Zuzanna Gajdzik znowu otrzymała nagrodę specjalną dla najlepszej aktorki, za rolę tytułowej Gęsi. Trzeba dodać, iż jury przyznało tylko jedną taką nagrodę. Spektakl "A niech to gęś kopnie" rozbawił publiczność do łez, głównie dzięki brawurowej grze naszych młodych artystów, którzy sami świetnie bawili się podczas występu.Kroczek 2

Gratulujemy wszystkim aktorom grupy teatralnej. Chyba każdy z nas chciałby debiutować od sukcesu! A to przcież drugi występ i kolejne zwycięstwo. Jesteście niepokonani!

 

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!