foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

IMG 20170524 114001W środę - 24 maja - w naszej szkole miały miejsce przesłuchania XI Miejskiego Konkursu Piosenki Religijnej. Wzięło w nich udział ponad 120 osób (w tym chóry i soliści). Nie mogło w nich zabraknąć naszej śpiewającej młodzieży.

Z przyjemnością informujemy, że otrzymali następujące wyróżnienia:

I miejsce - Adam Stryjakiewicz (z akompaniamentem Pauliny Pudlo, Karoliny Badury i Adama Kozińskiego), który zachwycił komisję

III miejsce - Dominika Pisarska (z akompaniamentem Pauliny Pudlo, Karoliny Badury i Adama Kozińskiego)

wyróżnienie - zespół zdziesiątkowani (w składzie: K. Badura, P. Pudlo, D. Pisarska, O. Szybowska, K. Jaksik, D. Jaworski, D. Skutnik i A.Stryjakiewicz), który rozbawił komisję swoją interpretacją piosenki "Zaufaj Panu już dziś".

Spisaliście się na medal! Dziękujemy!

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!