foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

W poniedziałek - 29 maja - w MDK w Biskupicach miały miejsca przesłuchania do XX jubileuszowego wojewódzkiego konkursu "Poezja i proza w języku Szekspira". 

Z przyjemnością informujemy, że Dominika Pisarska z zespołem w składzie: Paulina Pudlo i Adam Koziński (od maja nasz absolwent) zajęli II miejsce. Gratulujemy serdecznie naszemu zespołowi zdziesiątkowani.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!