foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/koncert_laureatów.jpg'
There was a problem loading image 'images/koncert_laureatów.jpg'

koncert laureatów6 czerwca w Teatrze Nowym odbyła się jubileuszowa 25 gala Ligi Recytatorskiej pt. Bo tak się trudno rozstać, w ktrórej wzięli udział obecni i byli zwycięzcy. To był wzruszający koncert, gdzie młodzi recytatorzy wystapili u boku swoich dorosłych, doświadczonych kolegów po fachu. Aż łza kręciła się w oku!

Z przyjemnością informujemy, że nasze gimnazjum ukończyło zmagania na 3 miejscu, głównie dzięki:

 

Zuzannie Gajdzik, która zajęła I miejsce

Oliwii Winiarskiej - III miejsce

Kacprowi Tymków - wyróżnienie.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!