foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

2901726 maja to kolejny Dzień Projektów w naszej szkole. W jego trakcie uczniowie klas drugich gimnazjum przedstawiali wyniki swojej całorocznej pracy. Jak zwykle było dużo ciekawych prezentacji oraz własnoręcznie przygotowanych materiałów pomocniczych. Mamy nadzieję, że uczniowie klas pierwszych mieli okazję do zdobycia inspiracji na przyszły rok. Gratulujemy drugoklasistom pomysłów i świetnego wykonania!
 
Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!