foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

 

W piątek rano o 8:15 na dziedzińcu szkoły uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Pani dyrektor Iwona Maciuła przed rozdaniem nagród dla szczególnie wyróżniających się uczniów podsumowała w krótki i przystępny sposób to, co działo się w szkole. Wspomniała o konkursach, projektach, działających zespołach i kółkach teatralnych, podziękowała za cały rok ciężkiej pracy. Życzyła też wszystkim spokojnych i bezpiecznych wakacji.

Cóż!  Kolejny rok za nami! Teraz zasłużony odpoczynek. 

Zatem korzystajmy wszyscy z czasu wolnego.

Radości i pogody dla Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i uczniów.

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!