foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

FestiwalKwiatow2017 programTym razem pogoda dopisała - nie padało i nie było wyczerpującego upału - i w Ogrodzie Botanicznym wystapiliśmy z koncertem pt. "Młodzi, zdolni, z przyszłością...." Przez godzinę bawiliśmy publiczność instrumentalną muzyką filmową, w wykonaniu niezawodnego zespołu zdziesiątkowani (w składzie: Karolina Badura, Paulina Pudlo i Dominika Pisarska) oraz piosenkami solistów m.in. Adama Stryjakiewicza i Dominiki Pisarskiej - laureatów wielu konkursów miejskich i wojewódzkich.

To było miłe i bardzo muzyczne popołudnie! Zasłużyliście na odpoczynek!

 

festiwal Kwiatów

 TVZ z dnia 26.06.2017

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!