foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Czytaj więcej: Mali aktorzy przecierają szlaki!12 czerwca popołudniu do szkoły przybyli rodzice, dziadkowie, znajomi goście, by zobaczyć występy dwu grup teatralnych: Rodzynka dziewczynka i nowej grupy Bez nazwy. 

Czwartoklasiści przecierali szlaki i oswajali się z tremą, gdyż chcą tak jak starsi koledzy - już utytułowani - startować w festiwalach teatralnych. Nie obyło się bez małych potknięć, ale wystepy były ciekawe, a młodzi artyści pełni zaangażowania. 

Gratulujemy!

Read more: Mali aktorzy przecierają szlaki!

Czytaj więcej: Nasze dziennikarki w Pokładach Kultury!Miło nam poinformować, że mamy zespół redakcyjny młodzieżowy działający w Pokładach Kultury. Melania Gwóźdź, Dominika Pisarska, Magdalena Wilk i Maja Żurek szlifują pióra, a przede wszystkim uczestniczą w ciekawych i mądrych spotkaniach, czynnie wpisują się w życie kulturalne Zabrza.

Gratulujemy i życzymy połamania piór! Oby tak dalej!

pokłady kultury

Read more: Nasze dziennikarki w Pokładach Kultury!

Czytaj więcej: Projekty edukacyjne w ZS10W piątek 25 maja odbyły się ostatnie prezentacje projektów edukacyjnych. Uczniowie klas drugich gimnazjum przedstawiali wyniki swojej całorocznej pracy na różnorodne tematy: od historii, poprzez sport, turystykę, kulturę Wielkiej Brytanii, a nawet astronomię. Prezentacje wielu grup były na bardzo wysokim poziomie, co doceniły komisje oceniające. Gratulujemy wszystkim prezentującym i zapraszamy do obejrzenia galerii dokumentującej ten dzień.

 https://www.facebook.com/zs10.zabrze/posts/1259611137502953

Read more: Projekty edukacyjne w ZS10

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!