foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Deklaracja dostępności

 MG 8821W Teatrze Nowym zakończyły się eliminacje miejskiego 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury złożone w większości z aktorów Teatru Śląskiego w Katowicach było pod wrażeniem szczególnie wysokiego poziomu poezji śpiewanej. 

Tym bardziej nam miło poinformować, że Dominika Pisarska i Damian Tomczyk zajęli ex aequo I miejsca i będą 23 kwietnia reperezentować Zabrze w eliminacjach rejonowych w Katowicach i to w samym Teatrze Korez. Gratulujemy też Adamowi Stryjakiewiczowi, który zdobył wyróżnienie.

Nie byłoby tak cudownych występów naszych solistów, gdyby nie akompaniatorzy: Karolina Badura (wiolonczela i dzwonki), Dominika Pisarska (wiolonczela i pianino), Paulina Pudlo (skrzypce), Rafał Pudlo (skrzypce), Dawid Skutnik (gitara), Tymoteusz Rossa (altówka) i Dominika Walz (werbel).

Dziekujemy! Jesteśmy dumni i życzymy powodzenia w Katowicach!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!