foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

4 klasy12 czerwca popołudniu do szkoły przybyli rodzice, dziadkowie, znajomi goście, by zobaczyć występy dwu grup teatralnych: Rodzynka dziewczynka i nowej grupy Bez nazwy. 

Czwartoklasiści przecierali szlaki i oswajali się z tremą, gdyż chcą tak jak starsi koledzy - już utytułowani - startować w festiwalach teatralnych. Nie obyło się bez małych potknięć, ale wystepy były ciekawe, a młodzi artyści pełni zaangażowania. 

Gratulujemy!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!