foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

2018 09 01 IMGP6679

3 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Jak zawsze pamiętalismy o rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz uroczystych obchodach 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej też okazji  razem z prezydentem p. Janem Pawluchem oraz radnym p. Januszem Bieńkiem uczniowie naszej szkoły wkopali drzewko - symbol. 

Pan dyrektor Mirosław Mendecki powitał uczniów, szczególnie tych najmłodszych, którzy rozpoczynają edukację w naszej dziesiątce. Życzył wytrwałości w nowym roku, przede wszystkim realizacji zamierzonych celów, rozwijania zdolności i  pasji. Wszystkim przystępującym do egzaminów: ośmioklasistom, gimnazjalistom i maturzystom dobrych wyników.

Przed nami nowy rok szkolny pełen pracy, ale i też możliwości. Powodzenia!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!