foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

SmykomW ramach XVIII Festiwalu Dramaturgii Współczesnej odbywa się wiele imprez towarzyszących, w tym Smykom Rzeczywistość Przedstawiona, w której uczestniczy nasz szkolny zespół teatralny 10Kurtyna. Razem z innymi zabrzańskimi teatrami wystawi w przedszkolach swoją bajkę. 

Życzymy powodzenia, bo przedszkolaki to najbardziej wymagający widzowie!

strona Teatru Nowego

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!