foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

DENZespół zdziesiątkowani wraz z absolwentami naszej szkoły wystąpił na uroczystej gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej i zachwycił wszystkich zgromadzonych w Domu Muzyki i Tańca widzów. Program pt. Muzyka łagodzi obyczaje, muzyka łączy pokolenia okazał się być pełen magii, dostarczył wielu wzruszeń i pozwolił na chwilę zatrzymać się w biegu dnia codziennego. 

Gratulujemy: Karolinie Badurze, Paulinie Pudlo, Dominice Pisarskiej, Lenie Piesik, Dominice Walz, Aleksandrze Rojek, Milenie Wojtek, Kindze Jendrysik, Katarzynie Szostak, Agacie Kornackiej, Adamowi Stryjakiewiczowi, Tymoteuszowi Rossie, Rafałowi Pudlo i Wojtkowi Stenzlowi. DEN 2

Jesteśmy z Was dumni, a owacje na stojąco jeszcze raz potwierdziły, że nasi aktualni, jaki i byli uczniowie to prawdziwi artyści, którzy z pasją i pełnym zaangażowaniem podchodzą do swoich występów!

Dziękujemy też za wszystkie miłe słowa, które otrzymaliśmy po koncercie!

Chapeau bas!

TVZ z dnia 18.10.2018

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!