foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

1m1o1bd1c12 października na sali gimnastycznej zaprezentowały się klasy pierwsze szkoły ponadgimnazjalnej i rywalizowały o zwycięstwo. Każda z grup przedstawiała konkretny rodzaj muzyki - wszyscy się dobrze spisali, co nie było łatwe. To była zabawa, a jednocześnie czas na integrację!  Gratulujemy wszystkim zaangażowania, a klasom drugim przygotowania konkurencji.

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!