foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

To było wydarzenie!!!

IMG 3009IMG 2925Heppening przed Teatrem Nowym okazał się bardzo dobrym pomysłem uczczenia 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Nasza młodzież pięknie oddała klimat epoki międzywojnia: stroje, tańce i śpiewy przyciagnęły na plac widzów, którzy z przyjemnością przyglądali się stworzonemu widowisku. Uzdolnieni plastycznie uczniowie malowali nasze Zabrze, ankieterzy pytali o Dzień Niepodległości, inni z przyjemnością rozdawali przygotowane przysmaki - oczywiście  w biało-czerwonych barwach.

Cudnie się spisaliści!!!IMG 2923

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli przez chwilę przenieść się z nami w niesamowite lata dwudzieste oraz opiekunom i pomysłodawcom: p. W. Kruszelnickiej, p. K. Kowalskiej - Bławat i p. B. Wyrzykowskiej - Piesik. 

Dominice Pisarskiej za magiczne zdjęcia!

 Pokłady Kultury

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!