foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

fotomontaż

W ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości, uczniowie na zajęciach plastycznych analizowali i interpretowali dzieła malarskie polskich artystów.

Ponadto klasy V szkoły podstawowej i klasa IIIA i IIIC gimnazjum przygotowały „żywe obrazy” znanych dzieł - „Bitwa pod Grunwaldem” Jana Matejki oraz „Melancholia” i „Błędne Koło” Jacka Malczewskiego. Przedstawiane projekty przybliżyły uczniom historię kraju i umocniły wartości patriotyczne. 

Zachęcamy do zobaczenia zdjęć i wystawy w korytarzu szkolnym.

p. Elżbieta Dyl

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!