foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

DSC01650W piątek w kościele św. Teresy nasi uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami wystawili jasełka. Razem  przygotowywali się do występu, śpiewali, ćwiczyli. To było nowe doświadczenie, ale bardzo ciekawe i budyjące. Dziękujemy za zaangażowanie, poświęcony czas, za dobre słowa, uśmiech i łezkę w oku.DSC01643

W ten wigilijny wieczór 

ciepłem otulmy naszych bliskich 

i uśmiechnijmy się do siebie.

 

 

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!