foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

W trakcie sobotniego Balu Sportowca, który tradycyjnie odbył się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu (ul. Matejki), wyróżniono najaktywniejszych nauczycieli wychowania fizycznego. Tym razem pierwsze miejsce przypadło w udziale Mariuszowi Kocurowi, naszemu nauczycielowi wychowania fizycznego, wieloletniemu koordynatorowi współzawodnictwa sportowego szkół ponadpodstawowych w Zabrzu, współpracującemu ze Śląskim Szkolnym Związkiem Sportowym w Katowicach.

Gratulujemy serdecznie!

UM - aktualności z dn. 14 stycznia 2019

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!