foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

konkursTo już 20 lat - tak jak istnieje gimnazjum - przeprowadzaliśmy co roku w naszej szkole Miejski Konkurs Mitologiczno-Biblijny, który cieszył się dużą popularnością wsród zabrzańskiej młodzieży. Jak zwykle w przyjaznej atmosferze, z przyjemnością wysłuchaliśmy wypowiedzi młodych ludzi, którzy wykazali się nie lada wiedzą. Gratulujemy całej dziesiątce finalistów, a szczególnie Kacprowi Tyczyńskiemu z klasy 3C, który zajął II miejsce.konkurs 1

Na konkursie obecna była p. Naczelnik Ewa Wolnica, która jest z nami nieprzerwanie od 20 lat oraz doradca metodyczny języka polskiego p. Aldona Iskra-Musialska. 

Za 20 długich lat pracy przy konkursie dziękujemy naszym nauczycielom: p. B. Wyrzykowskiej-Piesik, J. Wienchor, A. Żołdak, E. Dyl i I. Wieczorek-Bartkowiak.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!