foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Dzień 21 marca to rocznica urodzin patrona szkoły prof. Janusza Groszkowskiego oraz Święto Wiosny. Z tej okazji Samorząd Szkoły Średniej przygotował zabawy dla klas – były kalambury, konkursy przedmiotowe, konkurs wiedzy o patronie – NAUKA NA WESOŁO.

Gratulujemy uczestnikom – I miejsce zajęła klasa 1o, II miejsce – klasa 2b/d, III miejsce – 4c i 2o.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!