foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Praca Julki PielasyW wojewódzkim konkursie plastycznym na projekt plakatu XXVI "Tygodnia  Ziemi" organizowanego przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu Julia Pielasa z klasay 3C gimnazjum zajęła III miejsce, a Natalia Tomczyk z 3A zdobyła wyróżnienie. Do grona laureatek dołączyła także Dominika Kijak z klasay 3A gimnazjum zdobywając wyróżnienie w projektowaniu znaczka pocztowego.

Prace dziewczyn można zobaczyć na pokonkursowej wystawie prac proekologicznych w Łaźni Łańcuszkowej.

Gratulujemy serdecznie uczennicom i opiekunowi p. E. Dyl!

 strona muzeum

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!