foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Żaglonosy12 czerwca w Teatrze Nowym kilka osób z naszej szkoły zagra w spektaklu pt. Król Żaglonosy" , który został zrealizowany w ramach Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

Zapraszamy serdecznie do teatru. W głównej, tytułowej roli uczeń klasy 1o - Krystian Kowalski. Wystapią również uczniowie klasy 4a (grupy tetralnej szkolnej): Jakub Jabłoński, Natalia Jurkowska, Zuzanna Prygiel i Elżbieta Wilk.

Autorką plakatu jest nasza absolwentka Magdalena Wilk!

Relacja z Pokładów Kultury

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!