foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Żaglonosy12 czerwca w Teatrze Nowym kilka osób z naszej szkoły zagra w spektaklu pt. Król Żaglonosy" , który został zrealizowany w ramach Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

Zapraszamy serdecznie do teatru. W głównej, tytułowej roli uczeń klasy 1o - Krystian Kowalski. Wystapią również uczniowie klasy 4a (grupy tetralnej szkolnej): Jakub Jabłoński, Natalia Jurkowska, Zuzanna Prygiel i Elżbieta Wilk.

Autorką plakatu jest nasza absolwentka Magdalena Wilk!

Relacja z Pokładów Kultury

    

wst relpol phoenix contact LAPP GROUP

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!