foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

19 czerwca 2019 roku w Urzędzie Miasta zostanie podpisane uroczyste porozumienie w sprawie objęcia w naszej szkole Technikum nr 7 patronatem naukowym i dydaktycznym przez Politechnikę Śląską w dziedzinie cybernetyki.

Na uroczystości obecni będą: p. prezydent M. Mańka - Szulik, rektor PŚ prof.dr hab.inż. Arkadiusz Mężyk, dr inż. Krzysztof Daniec,  prof. dr hab. inż. Aleksander M. Nawrat - Zastępca Dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz p. Mirosław Mendecki i p. Marzena Kupka.

Cieszymy się bardzo z możliwości rozwoju i  zdobywania nowych umiejętności! 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!