foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

19 czerwca 2019 roku w Urzędzie Miasta zostanie podpisane uroczyste porozumienie w sprawie objęcia w naszej szkole Technikum nr 7 patronatem naukowym i dydaktycznym przez Politechnikę Śląską w dziedzinie cybernetyki.

Na uroczystości obecni będą: p. prezydent M. Mańka - Szulik, rektor PŚ prof.dr hab.inż. Arkadiusz Mężyk, dr inż. Krzysztof Daniec,  prof. dr hab. inż. Aleksander M. Nawrat - Zastępca Dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz p. Mirosław Mendecki i p. Marzena Kupka.

Cieszymy się bardzo z możliwości rozwoju i  zdobywania nowych umiejętności! 

    

wst relpol phoenix contact LAPP GROUP

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!