foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Deklaracja dostępności

Czytaj więcej: Wyróżnienie w konkursie poezji śpiewanej!5 grudnia, w świątecznej już atmosferze odbyła się w Gliwicach XI edycja międzyszkolnego konkursu poezji śpiewanej. Nasi Zdziesiątkowani, jak zwykle pięknie się zaprezentowali, a Damian Tomczyk z akomapniamentem Leny Piesik i Tymoteusza Rossy otrzymał wyróżnienie.

Gratulujemy!

Czytaj więcej: Kiermasz wieńców adwentowych...Sedecznie dziękujemy wszystkim, którzy tak pięknie włączyli się w akcję charytatywną i przynieśli wieńce adwentowe: szczególnie rodzicom i uczniom. Tegoroczny KIERMASZ WIEŃCÓW ADWENTOWYCH organizowany przez katechetów: p. B. Baksik, B. Foks i p. K. Grocholę był bardo różnorodny, a przygotowane prace niemalże artystyczne.

Dziękujemy za zaangażowanie!

Read more: Kiermasz wieńców adwentowych...

Mamy w szkole stypendystę!

Z przyjemnością informujemy, że uczeń naszego liceum - Seweryn Łuczak - otrzymał stypendium Prezydent Miasta Zabrze dla uczniów wybitnie uzdolnionych.

Spośród wniosków, które wpłynęły w roku szkolnym 2019/2020, Stypendialna Komisja Rekomendacyjna wyłoniła jedenastu kandydatów do stypendium. Uczniowie ci wykazali się największymi osiągnięciami. Były to konkursy przedmiotowe organizowane przez Śląskie Kuratorium Oświaty,…

Read more: Mamy w szkole stypendystę!

Czytaj więcej: II miejsce w VI Konkursie Piosenki Aktorskiej i PoetyckiejZdziesiątkowani zaczęli zmagania konkursowe od II miejsca Damiana Tomczyka z akompaniamentem Leny Piesik i Tymoteusza Rossy. III LO już po raz VI zorganizowało wspólne spotkanie śpiewających i grających młodych ludzi, by wymienic się doświadczeniami i miło wspólnie spędzic czas. 

Dziękujemy naszym artystom za wysoki poziom przygotowania tekstów i ciekawe aranże piosenek. 

Read more: II miejsce w VI Konkursie Piosenki Aktorskiej i Poetyckiej

Czytaj więcej: II miejsce w pływaniu!Dnia 7 listopada w szkole podstawowej nr 1 odbyły się mistrzostwa pływackie w Zabrzu. Wzięły w nim udział cztery uczennice naszej szkoły zajmując grupowo drugie miejsce w sztafecie. Oprócz tego każda z nich odniosła sukces w dyscyplinach indywidualnych: Maja Kapcińska pierwsze miejsce w stylu motylkowym, Aleksandra Błaszczyk trzecie miejsce w stylu grzbietowym, Alicja Kossowska drugie miejsce w kraulu oraz Roksana Zaparty trzecie miejsce w żabce. 
Serdecznie gratulujemy !

M. Makówka (2o)

Read more: II miejsce w pływaniu!

Czytaj więcej: Krystian Kowalski laureatem XVI edycji Antologii Poezji dziecięcej i młodzieżowej!Krystian Kowalski z klasy 2o został laureatem konkursu na wiersz w ramach XVI edycji Antologii Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej  pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, Śląskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Zabrza. 

Uroczystość rozdania nagród, wręczenia tomiku poezji wraz z Poetyckim Wernisażem odbędzie się 10 XII 2019r.( wtorek) o godz.10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury. 

Serdecznie gratulujemy laureatowi i opiekunowi p. B. Wyrzykowskiej-Piesik.

strona Urzędu Miasta

Read more: Krystian Kowalski laureatem XVI edycji Antologii Poezji dziecięcej i młodzieżowej!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!