foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Czytaj więcej: Pełny sukces w 65. OKRze!!!Czytaj więcej: Pełny sukces w 65. OKRze!!!Czytaj więcej: Pełny sukces w 65. OKRze!!!Eliminacje miejskie 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla naszych artystów skończyły się pełnym sukcesem. Nie po raz pierwszy udowadniamy, że „artystyczna dziesiątka” to jest coś.

Z przyjemnością informujemy, że:

Zuzanna Gajdzik zajęła 1 miejsce w kategorii recytacja i 2 miejsce w kategorii „wywiedzione ze słowa”

Lena Piesik zajęła 1 miejsce w kategorii poezja śpiewana (akompaniament Mateusz Ferst)

Amelia Cieślik zajęła 1 miejsce w kategorii poezja śpiewana (akompaniament Lena Piesik).

Wszyscy pojadą do Katowic we wrześniu na eliminacje wojewódzkie i tam będą reprezentować Zabrze. To duży sukces – serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za Was w Katowicach.

2.06.2020r. Ważne informacje dla maturzystów.

Drodzy maturzyści w poniższym pliku przedstawiamy Wam kolejną porcję istotnych informacji dotyczących terminów, tego co należy zabrać ze sobą oraz kilka ważnych spraw związanych z obecną sytuacją. Jest tego sporo, ale proszę o uważne zapoznanie się z tymi ogłoszeniami.

Plik do pobrania -…

Read more: Uwaga! Ważne informacje dla maturzystów z dnia 2 czerwiec 2020

Czytaj więcej: Komunikat w sprawie przedszkoli i opieki w szkołach podstawowychDrodzy Rodzice i Uczniowie!
Przedstawiamy stanowisko Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gliwicach dotyczące otwarcia placówek szkolnych.

W związku z powyższym pismem na wniosek dyrektorów placówek została podjęta decyzja, zgodnie z którą zajęcia w większości przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, a także opieka wczesnoszkolna w szkołach podstawowych w Zabrzu będą zawieszone do 7 czerwca br.

Pełna treść komunukatu:

https://www.um.zabrze.pl/mieszkancy/aktualnosci/komunikat-w-sprawie-przedszkoli-i-opieki-w-szkolach-podstawowych

 

Read more: Komunikat w sprawie przedszkoli i opieki w szkołach podstawowych

Drodzy Maturzyści.

Poniżej przedstawiamy wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminów w 2020 r.

do pobrania plik pdf

Proszę przeczytać uważnie i dostosować się do zaleceń, które będą stosowane dla ochrony zdrowia wszystkich osób uczestniczących w egzaminie.

Informacja dotycząca egzaminów ustnych:

W 2020 r. nie przeprowadza się egzaminu maturalnego z przedmiotów…

Read more: Komunikat dla maturzystów

Czytaj więcej: Nasi sportowcy zostali Mistrzem Polski Centralnej Ligi Juniorów!Nasza klasa druga sportowa Górnika Zabrze została mistrzem Polski Centralnej Ligi Juniorów. Górnik zdobył mistrzostwo Polski rozgrywając siedemnaście meczów i zdobywając 38 punktów. Drugie miejsce zajęła Legia Warszawa, która miała "oczko" mniej. Na trzeciej lokacie uplasowało się Zagłębie Lubin.

Zabrzański zespół będzie reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej. Ekipa prowadzona przez Jana Żurka dostanie szansę gry w Lidze Młodzieżowej UEFA. 

Brawo chłopcy jesteśmy z Was dumni i trzymamy kciuki!

Read more: Nasi sportowcy zostali Mistrzem Polski Centralnej Ligi Juniorów!

Zdalne Dni Otwarte Szkoły

Dni otwarte szkoły - on-line.

Zainteresowane osoby, które będą chciały uczestniczyć w Dniach Otwartych Szkoły - uczniowie i ich rodzice - będą mieli możliwość dołączenia do spotkań online za pomocą linków podanych poniżej. Aby uczestniczyć w takim spotkaniu, nie ma potrzeby instalowania aplikacji Teams, można dołączyć przez przeglądarkę internetową (najczęściej…

Read more: Zdalne Dni Otwarte Szkoły

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!