foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

20191020 161152Jak co roku grupa dziennikarska uczestniczyła w Festiwalu Dramaturgii Współczesnej: oglądała przedstawienia, uczestniczyła w dyskusjach pospektaklowych, a przede wszystkim tworzyła recenzje, nagrywała wywiady z aktorami i uczestniczyła w rozmowach z widzami. Wszyscy bardzo dobrze wykonali powierzone im zadania, z dużą starannością i precyzją, z ciekawym pomysłem.

To był bardzo owocny tydzień! Dziękuję za zaangażowanie i oryginalnośc!

p. B. Wyrzykowska-Piesik

strona Teatru Nowego

strona Pokładów Kultury

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!