Deklaracja dostępności

StypendysciZ przyjemnością informujemy, że uczeń naszego liceum - Seweryn Łuczak - otrzymał stypendium Prezydent Miasta Zabrze dla uczniów wybitnie uzdolnionych.

Spośród wniosków, które wpłynęły w roku szkolnym 2019/2020, Stypendialna Komisja Rekomendacyjna wyłoniła jedenastu kandydatów do stypendium. Uczniowie ci wykazali się największymi osiągnięciami. Były to konkursy przedmiotowe organizowane przez Śląskie Kuratorium Oświaty, jak również ogólnopolskie konkursy pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. W spotkaniu uczestniczyli również: Łucja Chrzęstek-Bar - przewodnicząca Rady Miasta Zabrze, przewodniczący Komisji Oświaty Rady Miasta Zabrze Sebastian Markisch, naczelnik Wydziału Oświaty UM Zabrze Ewa Wolnica, dyrektorzy szkół oraz stypendyści i ich rodzice.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

strona Urzędu Miasta