foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

TECH braz 2020Z przyjemnością zawiadamiamy, że w tym roku nasze technikum otrzymało "brązową tarczę" jakości, przyznawaną przez fundację edukacyjną "Perspektywy". Zajmujemy 1 miejsce w Zabrzu, 40 na Śląsku i 334  w Polsce oraz na 50'tym miejscu w Polsce w wynikach maturalnych!

Cytując "Perspektywy" : Złote, Srebrne i Brązowe... najlepsze polskie szkoły ponadgimnazjalne to miejsca, gdzie zaczyna się dobra przyszłość.

Gratulujemy uczniom i nauczycielom. Oby tak dalej!

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!