foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Od września startuje w naszej szkole NOWY PROJEKT: "Zawód jutra - wsparcie edukacji zawodowej w Zabrzu".

Projekt jest przeznaczony dla uczniów klas I i II uczących się w zawodzie technik programista. Osoby zainteresowane prosimy, aby zapoznały się z warunkami udziału, zasadami i podstawowymi kryteriami rekrutacji, a także obowiązkami i etapami wsparcia przewidzianego w ramach Projektu, które znajdują się w REGULAMINIE zamieszonym poniżej.

Pierwsza rekrutacja trwa do 21.09.2020 roku i została zaplanowana dla klasy 2P. Pozostałe klasy technika programisty przystąpią do rekrutacji we wrześniu 2021 roku.
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Okres realizacji Projektu: 01.09.2020r. – 31.08.2022r.

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie - plik pdf

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!