Od września startuje w naszej szkole NOWY PROJEKT: "Zawód jutra - wsparcie edukacji zawodowej w Zabrzu".

Projekt jest przeznaczony dla uczniów klas I i II uczących się w zawodzie technik programista. Osoby zainteresowane prosimy, aby zapoznały się z warunkami udziału, zasadami i podstawowymi kryteriami rekrutacji, a także obowiązkami i etapami wsparcia przewidzianego w ramach Projektu, które znajdują się w REGULAMINIE zamieszonym poniżej.

Pierwsza rekrutacja trwa do 21.09.2020 roku i została zaplanowana dla klasy 2P. Pozostałe klasy technika programisty przystąpią do rekrutacji we wrześniu 2021 roku.
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Okres realizacji Projektu: 01.09.2020r. – 31.08.2022r.

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie - plik pdf

TECH braz 2020 mm