foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

ArtykułZachęcamy do przeczytania artykułu o 10Kurtynie!

Lista (nie)obecności to sztuka na podstawie dramatu Tadeusza Słobodzianka pt. Nasza klasa. Akcja rozpoczyna się w roku 1925. Tytułową klasę stanowią dzieci polskie i żydowskie, i to własnie pochodzenie religijno-kulturowe staje się późniejszą linią podziału. Bohaterowie reprezentują rozmaite postawy i podążają różnymi ścieżkami życiowymi, stają się ofiarami, zbrodniarzami lub też kończą jako ludzie sukcesu.

    

wst relpol phoenix contact LAPP GROUP

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!