foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

W naszej szkole jest realizowany projekt Zawód jutra - wsparcie edukacji zawodowej w Zabrzu.

Nasi uczniowie odbyli już doradztwo zawodowe. W kwietniu planowane jest szkolenie z zakresu kompetencji miękkich i umiejętności uniwersalnych. Następnie odbędą się szkolenia i kursy zawodowe, staże u pracodawców.

Strona projektu: miastozabrze.pl/miasto/projekty-unijne-i-krajowe/zawod-jutra-wsparcie-edukacji-zawodowej-w-zabrzu/

p. M. Kupka

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!