foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły na darmowe zajęcia  z programowania i matematyki!
Właśnie wystartowały zapisy na kolejną edycję "Szkoły z Gigantami" prowadzonej na kanale YouTube dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Szkoła z Gigantami" to cykl webinarów prowadzony przez najlepszych trenerów programowania i matematyki. 

Akcja startuje 10 maja i potrwa do 21 maja. 

Zapisy i więcej informacji na stronie:

www.giganciprogramowania.edu.pl/wydarzenia/szkola-z-gigantami-zapisy

    

wst relpol phoenix contact LAPP GROUP

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!