foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Innowacja pedagogiczna pt.: "Poznajmy się - współpraca szkół ogólnokształcących Zabrza i Rovereto w oparciu o webquest "Skarbnikowe historie" przewidziana jest na okres: 01.09.2013r. do 30.06.2015r.

W przedsięwzięciu biorą udział nastepujące szkoły: SP n r 5, ZSO n r 12, ZS nr 10, ZS nr 18 i ZS nr 20. 

Innowacja jest efektem wymiany doświadczeń pomiedzy polskimi i włoskimi partnerami. Podczas realizacji projektu nauczyciele i uczniowie będą podnosić swoje kompetencje z zakresu stosowania ICT oraz języka angielskiego, promować szkoły w środowisku lokalnym i ponadlokalnym, doskonalić umiejętności pracy metodą projektu.

Nauczyciele i uczniowie będą pracować formą webquestu, która przypomina interaktywną grę dydaktyczną. Praca nad poszczególnymi częściami będzie prowadzona w postaci projektów uczniowskich, które mogą stanowić obowiązkowy projekt gimnazjalny. Webquest zostanie umieszczony na stronach www. wszystkich placówek partnerskich. To pomoże poznać pracę szkół polskich i włoskich.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!