foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Job shadowing grupa nauczycieli naszej szkoły mogła podczas zimowych ferii obserwować pracę szkół  na maltańskiej wyspie Gozo.

job0002job0001

Dzień w maltańskiej szkole zaczyna się od apelu, podczas którego prezentowane są ważne dla kraju i danego miasta wydarzenia oraz przedstawiane są szczególne osiągnięcia uczniów i nauczycieli. Każde spotkanie kończy wspólna modlitwa, po której uczniowie rozchodzą się na zajęcia.

job0004job0003

Nauczyciele mieli okazję uczestniczyć w zajęciach lekcyjnych i obserwować metody pracy z uczniem, wymienić się doświadczeniami, zapoznać się ze specyfiką poszczególnych placówek - poznać  ich organizację, sukcesy i bolączki. Udział w projekcie zaowocował nawiązaniem nowych kontaktów przydatnych w realizacji  międzynarodowych projektów oraz stał się  źródłem inspiracji do dalszych działań zawodowych i osobistego rozwoju. 

job0005

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!