foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Kicaj zdrowo - profilaktyka w Internecie!

Nasza szkoła w tym roku uczestniczyła w miejskim programie profilaktyczno- edukacyjnym dla uczniów klas I- III zabrzańskich szkół podstawowych „KICAJ ZDROWO”. Tematem tegorocznej edycji była „Profilaktyka bullyingu w Internecie”. Program przebiegał pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zabrze i Dyrektora Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Katowicach.

Celem programu było wykształcenie u dzieci…

Read more: Kicaj zdrowo - profilaktyka w Internecie!

Czytaj więcej: Jestem bezpieczny w sieci!Klasy 2-3 szkoły podstawowej wzięły udział w szkolnym konkursie plastycznym Jestem bezpieczny w Sieci. Uczniowie namalowali prace na temat tego, jak należy bezpiecznie zachowywać się w Internecie. Najładniejsze zostały wywieszone na gazetce na korytarzu szkolnym. Nagrodzeni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Gratuluję wszystkim i zapraszam do następnego udziału w przyszłym roku szkolnym.

p. A. Matusiak

Read more: Jestem bezpieczny w sieci!

Czytaj więcej: Nadia Dolecka wyróżniona!Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły podstawowej, klasy 1 - Nadia Dolecka, otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym "Zwyczajny Święty", który został zorganizowany przez Szkołę Ewangelizacji Cyryla i Metodego - Diecezji Bielsko - Żywieckiej .

Serdecznie gratulujemy!

p. B. Foks

Read more: Nadia Dolecka wyróżniona!

Zakodowana jesień!

W dniach 10-25 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce wydarzenie pod nazwą „Bawimy się w kodowanie – Zakodowana jesień”. Wydarzenie zostało zrealizowane w ramach udziału w Code Week  -  Europejskim Tygodniu Kodowania.

Code Week to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Akcja co roku…

Read more: Zakodowana jesień!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!