foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Czytaj więcej: Niespodzianka dla mamy!Uczniowie klasy I B wspólnie z wychowawczynią stworzyli piękną prezentację z okazji Dnia Mamy  - Kocham Cię mamo. Składają - przy okazji -najserdeczniejsze słowa uznania i wdzięczności za trud, opiekę i miłość.

 

 

Małym serduszkiem życzę Ci Mamo

zdrowia, uśmiechu najwięcej.

A za Twą dobroć i miłość

przyjmij ten kwiatek w podzięce.

p. A. Matusiak

Trwa rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 27 w Zabrzu przy ulicy Chopina 26.

Ze względu na zagrożenie zakażenia wirusem COVID-19 rodzice dzieci zamieszkujących obwód szkoły proszeni są o podpisanie załączonego poniżej zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej, zeskanowane oraz przesłanie go na adres szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.…

Read more: Rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 27

XXVII Tydzień Ziemi w Zabrzu!

Hasło tegorocznej edycji brzmi „W przyjaźni z roślinami” i nawiązuje do ogłoszonego przez ONZ Międzynarodowego Roku Zdrowia Roślin. Szczególną uwagę zajmuje tu kwestia znaczenia roślin dla ludzkości i życia na naszej planecie, a także naszego stosunku do świata zieleni.

Uczniowie naszej szkoły włączyli się w tą akcję i w ramach zajęć plastycznych wykonywali plakaty…

Read more: XXVII Tydzień Ziemi w Zabrzu!

Żywe obrazy - zachęcamy do udziału!

W ramach zdalnej plastyki kontynuujemy kreacje żywych obrazów, którą zainaugurowaliśmy z okazji obchodów Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Tym razem wyzwanie to, jako pierwsza w szkole, podjęła Weronika Braun z kl. 6B. Zaprezentowała oryginalną i niepowtarzalną kreację interpretując dzieło  Leopold Löfflera „Dziewczynka z psem”.Gratulacje dla Weroniki!

Zachęcam wszystkich do tworzenia własnych interpretacji, stylizacji i  kreacji dzieł! A…

Read more: Żywe obrazy - zachęcamy do udziału!

Czytaj więcej: Zdalna plastyka!Podczas  przerwy świątecznej uczniowie naszej szkoły twórczo spędzali czas. Kreatywnie podeszli do tematu pisanek, kraszanek i innych świątecznych ozdób w ramach pracy zdalnej z plastyki. Samodzielnie, ale także w gronie rodzinnym, w domowym zaciszu tworzyli kolorowe, świąteczne  dekoracje.

Zobaczcie efekt ich pracy.

p. E. Dyl

 

Read more: Zdalna plastyka!

Czytaj więcej: Wyróżnienie w Małym OKRze.Przez dwa dni (9-10 marca) w Sali Kameralnek MOKu trwały zmagania w eliminacjach miejskich Małego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskie, do którego przystąpiło ponad 100 osób. Tym milej nam poinformować, że uczennica naszej szkoły podstawowej - Weronika Braun - otrzymała w nim wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy Weronice oraz opiekunowi p. B. Wyrzykowskiej-Piesik, ponieważ w konkurencji klas IV-VI poziom był bardzo wysoki. 

Read more: Wyróżnienie w Małym OKRze.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!