foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Było kolorowo, pachnąco i bardzo odświętnie!  Dbają o to co rok klasy szkoły ponadgimnazjalnej, a teraz dołączyli się do tego nasi najmłodsi uczniowie, a przede wszytkim ich rodzice. Dziękujemy za zaangażowanie, poświęcony czas, pomysłowość i serce włożone w przygotowania. To miłe, że tyle radości sprawiają wszystkim przygotowania do kiermaszy świątecznych!3.....

Link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!