foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

klockami wielkie budowanie23 października uczniowie 7 klasy wzięli udział w zawodach "Klockami Wielkie Budowanie" zorganizowanych przez ZBM - TBS Zabrze. Spisali się na medal i zajęli II miejsce w I etapie konkursu.

W II etapie, którym było głosowanie, walczyli dzielnie i niewiele im zabrakło do zwycięstwa.

I tak jesteśmy z Was dumni - brawo!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!