foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Deklaracja dostępności

klockami wielkie budowanie23 października uczniowie 7 klasy wzięli udział w zawodach "Klockami Wielkie Budowanie" zorganizowanych przez ZBM - TBS Zabrze. Spisali się na medal i zajęli II miejsce w I etapie konkursu.

W II etapie, którym było głosowanie, walczyli dzielnie i niewiele im zabrakło do zwycięstwa.

I tak jesteśmy z Was dumni - brawo!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!