Deklaracja dostępności

20191121 142452Dzieci z grupy pierwszej świetlicy (klasy pierwsze) biorą udział w projekcie realizowanym we współpracy z Miejską Biblioteką w Mikulczycach. Celem przedsięwzięcia jest zachęcanie uczniów do czytania książek.

W listopadzie na zajęciach świetlicowych czytaliśmy "Kocie kłopoty grzecznego psa" autorstwa Wojciecha Cesarza i Katarzyny Terechowicz. Na spotkaniu z Panią Dagmarą - bibliotekarką z Miejskiej Biblioteki Publicznej - omawialiśmy przygody Wintera. Na zajęciach dzieci zrobiły również swoje psy.

p. Daria Bąkowska