foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

20191121 142452Dzieci z grupy pierwszej świetlicy (klasy pierwsze) biorą udział w projekcie realizowanym we współpracy z Miejską Biblioteką w Mikulczycach. Celem przedsięwzięcia jest zachęcanie uczniów do czytania książek.

W listopadzie na zajęciach świetlicowych czytaliśmy "Kocie kłopoty grzecznego psa" autorstwa Wojciecha Cesarza i Katarzyny Terechowicz. Na spotkaniu z Panią Dagmarą - bibliotekarką z Miejskiej Biblioteki Publicznej - omawialiśmy przygody Wintera. Na zajęciach dzieci zrobiły również swoje psy.

p. Daria Bąkowska

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!