foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

FOT1665Nasza szkoła kolejny raz przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej promującej zdrowy styl życia pt. "Zachowaj trzeźwy umysł". W 18 edycji projektu trzy uczennice kl. IIB: Jadwiga Gurdek, Jagoda Kicman, Maja Lewandowska otrzymały wyróżnienia za prace plastyczne w konkursie "Ja za 20 lat".

22.11.19 r. podczas podsumowania kampanii w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu, zostały uroczyście nagrodzone dyplomami i książkami. 

Gratulacje dziewczyny.

p. B. Biernat-Wąż

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!