foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Deklaracja dostępności

FOT1665Nasza szkoła kolejny raz przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej promującej zdrowy styl życia pt. "Zachowaj trzeźwy umysł". W 18 edycji projektu trzy uczennice kl. IIB: Jadwiga Gurdek, Jagoda Kicman, Maja Lewandowska otrzymały wyróżnienia za prace plastyczne w konkursie "Ja za 20 lat".

22.11.19 r. podczas podsumowania kampanii w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu, zostały uroczyście nagrodzone dyplomami i książkami. 

Gratulacje dziewczyny.

p. B. Biernat-Wąż

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!