20200207 095525Dnia 7 lutego br. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas 1-4.  Odświętnie udekorowana kolorowymi balonami sala gimnastyczna stworzyła inspirujący do zabawy klimat, zmieniła się na te kilka lekcji w salę balową. Była również okazja do wykonania zdjęć w karnawałowych strojach. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek, i nie tylko.  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki prowadzonej przez wodzireja p. Artura. Jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Kolejny bal karnawałowy już za rok .

p. A. Matusiak

TECH braz 2020 mm