foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

20200305 085721Na dworze robi się coraz cieplej, pojawiają się pierwsze nieśmiało wychylające się przebiśniegi i krokusy, po śniegowych bałwanach nie ma już nawet śladu...to znak, że zbliża się wiosna.

Klasa I uczestniczy w kolejnej już V edycji Uczymy Dzieci Programować. Na ostatnich zajęciach dzieci nie tylko poznawały zwiastuny wiosny ale również na podstawie podanych koordynatów układały kwiatowy wzór, a kod utworzony z symboli graficznych, wskazał miejsca, na których zostały umieszczone litery tworzące wyraz „wiosna” - kodowały. Dzieci super się bawiły.

p. A. Matusiak

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!