foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

IMG 0597Przez dwa dni (9-10 marca) w Sali Kameralnek MOKu trwały zmagania w eliminacjach miejskich Małego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskie, do którego przystąpiło ponad 100 osób. Tym milej nam poinformować, że uczennica naszej szkoły podstawowej - Weronika Braun - otrzymała w nim wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy Weronice oraz opiekunowi p. B. Wyrzykowskiej-Piesik, ponieważ w konkurencji klas IV-VI poziom był bardzo wysoki. 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!