foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Trwa rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 27 w Zabrzu przy ulicy Chopina 26.

Ze względu na zagrożenie zakażenia wirusem COVID-19 rodzice dzieci zamieszkujących obwód szkoły proszeni są o podpisanie załączonego poniżej zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej, zeskanowane oraz przesłanie go na adres szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wrzucenie do skrzynki szkoły na portierni.

Od 22 kwietnia do 8 maja 2020 trwa rekrutacja do klasy pierwszej dzieci zamieszkujących poza obwodem szkoły. Rodziców kandydatów prosimy o złożenie wniosku o przyjęcie do klasy pierwszej. Prosimy go podpisać, zeskanować oraz przesłać na adres szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub można go również wrzucić do skrzynki szkoły na portierni.

29 maja 2020 o godz. 14.00 zostaną podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Od 29 maja do 4  czerwca 2020 należy potwierdzić przez rodzica wolę przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.

Zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej - do pobrania plik

Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej zamieszkałego poza obwodem szkoły - do pobrania plik

Druki dla kandydatów spoza obwodu szkoły - plik pdf

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!