Trwa rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 27 w Zabrzu przy ulicy Chopina 26.

Ze względu na zagrożenie zakażenia wirusem COVID-19 rodzice dzieci zamieszkujących obwód szkoły proszeni są o podpisanie załączonego poniżej zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej, zeskanowane oraz przesłanie go na adres szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wrzucenie do skrzynki szkoły na portierni.

Od 22 kwietnia do 8 maja 2020 trwa rekrutacja do klasy pierwszej dzieci zamieszkujących poza obwodem szkoły. Rodziców kandydatów prosimy o złożenie wniosku o przyjęcie do klasy pierwszej. Prosimy go podpisać, zeskanować oraz przesłać na adres szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub można go również wrzucić do skrzynki szkoły na portierni.

29 maja 2020 o godz. 14.00 zostaną podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Od 29 maja do 4  czerwca 2020 należy potwierdzić przez rodzica wolę przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.

Zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej - do pobrania plik

Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej zamieszkałego poza obwodem szkoły - do pobrania plik

Druki dla kandydatów spoza obwodu szkoły - plik pdf

TECH braz 2020 mm