foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

20201023 103822W dniach 10-25 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce wydarzenie pod nazwą „Bawimy się w kodowanie – Zakodowana jesień”. Wydarzenie zostało zrealizowane w ramach udziału w Code Week  -  Europejskim Tygodniu Kodowania.

Code Week to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Akcja co roku organizowana jest na terenie całej Europy i dedykowana wszystkim, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z programowaniem. Jej celem jest popularyzacja i promocja nauki kodowania  i  programowania wśród dzieci.

W zajęciach wzięli udział nasi uczniowie z klas 1-3 szkoły podstawowej, którzy chętnie uczestniczyli w tym wydarzeniu. Ponadto za zaangażowanie szkoła otrzymała CERTYFIKAT potwierdzający udział w Code Week.

p A. Matusiak

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!